Obchodné podmienky internetového obchodu www.natures.sk prevádzkovateľa Natures s.r.o. sa riadia nasledovným nákupným poriadkom a platnou legislatívou.

Objednanie tovaru

Odoslaním internetovej objednávky vybraného tovaru zákazník potvrdzuje záväznosť jeho objednávky a potvrdzuje, že sa oboznámil s reklamačným poriadkom a týmito obchodnými podmienkami a to, že s nimi súhlasí.

Potvrdene o prijatí objednávky

Prijatie potvrdenia objednávky so všetkým údajmi dostane zákazník na ním uvedenú e-mailovú adresu.

Dodanie tovaru

Tovar zasielame do 24 hodín od objednania tovaru (v prípade dobierky) a do 24 hodín od prijatia platby na našom účte v prípade bankového prevodu, platby cez PayPal  a TatraPay. V prípade spôsobu dopravy “kuriér” budú zásielky doručené na nasledujúci pracovný deň, avšak len prípade obdržania objednávky do 12:00 hod.

Zákazníkom odporúčame pri preberaní zásielky dôkladne skontrolovať stav jej obalu a v prípade jeho poškodenia zásielku neprebrať a s pracovníkom Slovenskej pošty alebo kuriérnej služby zapísať správu o poškodení (reklamáciu).

Spôsob platby

Zákazník má na výber viacero spôsobov platby:

  • Dobierka – zákazník platí v hotovosti pri prebierke zásielky poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi. Dobierka do Českej republiky je možná len pri doručení poštou, nie kuriérom.
  • Platba bankovým prevodom – zákazník platí bankovým prevodom na základe detailov bankového spojenia zaslaných e-mailom po obdržaní objednávky.
  • Platba cez systém PayPal – zákazník platí prostredníctvom vlastného PayPal účtu alebo prostredníctvom platobnej karty (zákazník nemusí mať založený PayPal účet).
  • Platba cez systém TatraPay – zákazníci platia prostredníctvom webového formulára systému TatraPay (zákazník musí vlastniť  platobnú kartu vydanú Tatra bankou a.s.)
    logo_visalogo_visa_electronlogo_mclogo_maestroDC_Print_Cmyklogo_discover

 


Poštovné a balné

  • Kuriérna služba: 4.60 EUR (pre objednávky prijaté do 12:00 doručenie na nasledujúci pracovný deň; služba obsahuje e-mailovú a SMS notifikáciu)
  • Pošta 1. trieda: 3.00 EUR (doručenie obvykle do 1 pracovného dňa).
  • Pošta 2. trieda: 2.80 EUR (doručenie obvykle do 2 pracovných dní).

Pri objednávke nad 80,00 EUR je poštovné a balné v rámci SR zadarmo.

 

Záruka a reklamácie

Všetok tovar v internetovom obchode je štandardnej kvality a je v záruke (exspirácii) podľa platných legislatívnych predpisov a záručných podmienok výrobcu.

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Podmienkou prevzatia je tovar nepoškodený, v pôvodnom obale, nesmie byť použitý alebo inak znehodnotený. K tovaru je potrebné doložiť faktúru, resp. dodací list.  Na základe tohto bude zákazníkovi vrátená príslušná suma, znížená o cenu poštovného a balného.

Reklamácia tovaru je možná do 14 dní od prevzatia, reklamácia sa vybavuje e-mailom. Reklamácie sa vybavujú individuálne so zákazníkom.

Storno objednávky

Predajca má právo stornovať objednávku zákazníka v prípade, že do 14 dní nebude uhradená suma za tovar (v prípade platby cez TatraPay, PayPal a bankovým prevodom). Zákazník bude o stornovaní objednávky informovaný e-mailom.

Predajca má právo stornovať objednávku alebo niektoré jej časti v prípade, kedy sa objednaný druh tovaru prestane vyrábať alebo dodávať na trh. O stornovaní objednávky, resp. o zmenách v takejto objednávke bude zákazník informovaný e-mailom. V prípade, že objednávka bola urobená formou platby vopred, rozdiel v cene bude zákazníkovi vrátený v čo najkratšom termíne.

Prevádzkovateľ internetového obchodu na stránkach www.natures.sk zaručuje všetkým zákazníkom ochranu osobných údajov. Osobné údaje slúžia len na vybavenie objednávok, vystavenie faktúr a poslanie tovaru. Osobné údaje sa neposkytujú tretím osobám, inštitúciám alebo organizáciám. Tieto informácie sa riadia podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Tieto obchodné podmienky platia od 01.03.2018