5 nepriateľov imunity

Oslabená imunita je pre organizmus vážny problém, ktorý o sebe dáva vedieť najskôr nenápadne. Nemusíme hneď ochorieť, ale nespavosť, nechutenstvo, zlé hojenie rán či ekzém sú jasnými príznakmi. Tu je päť nebezpečných nepriateľov imunity.

Čítať viac

Čo ohrozuje imunitu v lete?

Trávite toto leto na Slovensku? Výborne! Je tu veľa miest, kde sa dá aktívne aj pasívne oddychovať. A počas celého leta môžete robiť pre svoje telo a dobrý život ešte niečo navyše – posilňovať si imunitu.

Čítať viac

Ako vplýva turistika na imunitu?

Ak sa chystáte dovolenku tráviť doma na Slovensku, dobrý nápad je zaradiť do svojho programu aj turistiku. Nemusí to byť rovno výstup na Gerlachovský štít alebo nejaká hrebeňovka! Aj niekoľko nenáročných kilometrov s miernym prevýšením, ktoré zvládnu aj deti, má blahodarné účinky na telo aj ducha.

Čítať viac

Prečo darovať krv?

Už dlho nebola situácia pacientov, ktorí nutne potrebujú transfúziu krvi, taká zlá, ako je v súčasnosti. Pre koronavírus je ich šanca dostať sa k najvzácnejšej tekutine menšia, pretože počet darcov výrazne poklesol. Chcete pomôcť, no neviete ako?

Čítať viac

Ako na starostlivosť o zdravie a krásu počas pandémie?

Súčasná situácia si vyžaduje, aby sme sa o svoje telo i celkové zdravie starali dôslednejšie než kedykoľvek predtým. Na to nám slúžia predovšetkým ochranné rúška na tvár, rukavice a v neposlednom rade i výživové doplnky na posilnenie imunity. Ako sa však vyrovnať s nežiaducimi kožnými problémami, ktoré nám nosenie rúška na tvári spôsobuje?

Čítať viac

Sme v tom spolu!

Všetci si plne uvedomujeme, že zdravie je to najcennejšie, čo v živote máme. Dovolíme si povedať, že my v spoločnosti Natures sme si toho obzvlášť vedomí. Radi by sme vám preto boli do maximálnej možnej miery nápomocní a zásobili vás výživovými doplnkami, ktoré podporujú imunitný systém. Napriek tomu, že vyvíjame veľké úsilie, aby nedochádzalo k omeškaniu zásielok tovaru

Čítať viac