Dajte zbohom stereotypom! Inšpirujte sa originálnymi darčekmi na Valentína

Sviatok všetkých zamilovaných sa blíži a spolu s ním sa vynára otázka: Čo darovať svojim blízkym? Ak vás už omrzeli klasické „povinné jazdy“ typu bonboniéra, kytica a šampanské a chceli by ste vymyslieť niečo naozaj originálne, ponúkame vám inšpiráciu na výnimočné darčeky, ktoré potešia nielen ženy, ale aj mužov.

Najlepšie darčeky na Valentína

Čo je dôležitejšie ako zdravie? Najmä v aktuálnom chladnom počasí imunita bojuje s množstvom vírusov a baktérií, ktoré ju neustále ohrozujú. Jej posilnenie v podobe výživového doplnku Beta glucan 500+, ktorý obsahuje vysokokvalitný a vysokoúčinný beta glukán extrahovaný z čerstvej hlivy ustricovej, je rozhodne tým správnym spôsobom, ako blízkym ukázať, že vám na nich záleží.

Beta glucan 500+

Čo nesmie chýbať v dámskej kabelke?

Najmä dámy určite ocenia drobnosti, bez ktorých sa nevedia zaobísť. Jednoznačne k nim patrí rúž, vreckovky, malé zrkadielko, púder či krém na ruky. Ak jej darujete Beta glucan Gel, ktorý je neodmysliteľným spoločníkom na cestách v čase núdze, ale aj počas bežného dňa v práci a spoľahlivo ochráni a zreparuje pokožku vďaka pôsobeniu na imunitné bunky kože, rozhodne urobíte krok tým správnym smerom.

Beta glucan Gel

Kvalitná kozmetika na tvár

Každá žena chce byť krásna. A čo ju môže potešiť viac ako rozmaznávanie pleti kvalitnou kozmetikou? Tej predsa nikdy nie je dosť. Via natura Rejuvenator s obsahom BIO beta glukánu a BIO extra panenského kokosového oleja rozmazná ženskú pokožku, spomalí jej starnutie, zlepší metabolizmus kože a ochráni ju pred slnečným žiarením.

via natura Rejuvenator

cross