Posilnite si imunitu na Vianoce – 4 tipy na zdravé vianočné darčeky!

Zimou oslabená imunita potrebuje podporu a nájsť si kúsok zdravia pod stromčekom je prianím asi každého z nás. Čo tak vymeniť ponožky a podobné drobnosti za „dávku zdravej vzpruhy“ pre svojich blízkych? Aby ste si s výberom nemuseli lámať hlavu, pripravili sme štyri tipy na vianočné beta glukánové prekvapenia. Tak šup, šup, môžete sa pustiť do výberu.

Tip na darček pre dospeláka

Priemerný dospelák dostáva pod stromček zvyčajne teplé ponožky, rukavice či čiapku. Skúste však byť tento rok o niečo kreatívnejší a vyberte ešte čosi iné, čo vytvorí telu „nepriestrelný ochranný štít“. Za ten sa vám vaši blízki určite poďakujú. Výživové doplnky s obsahom beta glukánu sú na to ako stvorené. Stačí tak málo, aby ste dali zbohom oslabenej imunite.

rodina na Vianoce

Tip na doplnkový darček pre deti

Pošlite deti sánkovať sa bez obavy o ich zdravie. Zima ponúka nekonečné možnosti snehových radovánok. Množstvo ľudí a prílišná fyzická námaha oslabujú imunitný systém, ktorý sa tak stáva náchylnejším na choroby. Práve preto je dobré svoje ratolesti vybaviť na cestu sladkým dúškom jahodového sirupu s obsahom beta glukánu a vitamínu C. Bunky tak budú chránené pred oxidačným stresom a prispejú taktiež k normálnemu energetickému metabolizmu vašich detí.

darček pre dieťa

Tip na darček pre ženu

Chladom vyštípané červené líčka sú typickou zimnou ozdobou. Pokožka však mrazom trpí a pokiaľ nie je dostatočne silná, môžu sa na nej objaviť malé trhlinky a ranky. Regenerácia je v takomto období priam nutná a zabezpečiť ju dokáže výnimočná kombinácia BIO beta glukánu a BIO panenského kokosového oleja ukrytá v jemnom kréme via natura Rejuvenator. Dokáže zlepšiť metabolizmus kože, urýchliť hojenie raniek, zredukovať vrásky a ochrániť pokožku aj pred nenápadným zimným slnečným žiarením. O krásu a zdravie sa predsa treba starať v každom počasí. Je to jednoducho skvelý darček pre akúkoľvek žienku vo vašej rodine.

via Natura Rejuvenator

Tip na darček pre domácich miláčikov

Vianoce sú o celej rodine, do ktorej nepochybne patria aj domáci miláčikovia. Beta glukán sirup pre zvieratá je vynikajúci na posilnenie imunity aj u zvierat a navyše je ľahko stráviteľný vďaka svojej tekutej forme. Aby ste štvornohým priateľom zabezpečili celkovú pohodu a pomohli im vyhnúť sa ochoreniam, zadovážte im namiesto nového trblietavého obojka podporu zdravia počas celého roka. Beta glukán je totiž vhodný aj pri opakovaných infekčných ochoreniach a v obdobiach zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže zvieraťa.

beta glukán sirup pre zvieratá

cross