Pleť na jar potrebuje hydratáciu

Po studených mesiacoch si pleť žiada dávku hydratácie, iba tak si udrží sviežosť a pevnosť. Zima pleti jednoducho nepristane. Chlad, vietor, mráz, potom vykúrené interiéry – to všetko dá zabrať aj zdravej pokožke. Po zime potrebuje primeranú dávku hydratácie, aby opäť nabrala silu, bola zdravá, krásna a svieža ako jarná tráva.

Krém na tvár pre ženy

My hlasujeme za prírodné produkty a ich synergický efekt. Mnohé ženy, ktoré sa vedia správne starať o svoju pleť, používajú slovenský krém via natura Rejuvenator. Ukrýva v sebe dve zložky, ktoré pleť hydratujú, omladzujú a chránia. Beta glukán a panenský kokosový olej, obe v BIO kvalite.

via natura Rejuvenator

Takmer zázračné účinky

Nejde o žiaden zázrak, hoci stovky žien, ktoré ho používajú, si pochvaľujú nielen jeho účinky, ale aj to, že sa rýchlo a dobre vstrebáva a nemá takmer žiadnu vôňu, ako to už pri prírodných produktoch býva. To, že je pokožka hydratovaná, poznať na jej vzhľade, no aj pri dotyku. Zbohom, ochabnutá pleť na tvári, zbohom, jemné vrásky!

Hydratácia pleti

Beta glukán (z ekologického hospodárstva) sa získava z hlivy ustricovitej a jeho účinky sú zásadné – spomaľuje starnutie, zlepšuje metabolizmus kože, chráni ju pred slnečným žiarením a urýchľuje hojenie prípadných raniek.

Sila oleja

Panenský kokosový olej má vysoký podiel nasýtených mastných kyselín a najlepšie zo všetkých rastlinných olejov hydratuje, nehovoriac o jeho antibakteriálnych a upokojujúcich vlastnostiach. Synergický efekt beta glukánu a kokosového oleja je jednoducho tá najlepšia prvá pomoc pre suchú a namáhanú pleť.

cross