Koniec letným haváriám!

V lete sa častejšie pohybujeme v prírode, preto sa drobným poraneniam, spáleniu pokožky či štípancom od hmyzu nevyhne nikto z nás.

Častokrát nás však práve tieto drobné estetické nedostatky sprevádzajú v podobe kožných defektov aj po celý život. Ak ich však správne ošetríte hneď pri vzniku, môžete sa trvalým poškodeniam kože veľmi ľahko vyhnúť. Spôsob a rýchlosť hojenia drobných poranení dedíme po rodičoch rovnako, ako farbu očí.

Okrem toho, hojenie často negatívne ovplyvňujú zápalové procesy, ktoré tvorbu nového tkaniva komplikujú. Napriek tomu však dokážeme tento proces výrazne korigovať a skracovať. Základom je vrátiť pokožke väčšinu pôvodnej elasticity čo najskôr. „Aj preto sme priniesli na trh jemnú, dermatologicky testovanú, neparfumovanú emulziu s obsahom Beta glucanu z Hlivy Ustricovitej, ktorá podporuje tvorbu tkanív a regeneráciu pokožky. Gél chráni pokožku pred poškodením slnkom či chemikáliami, ošetruje pri drobnom poranení, uštipnutí hmyzom, pri podráždení a popáleninách tak, aby nevznikali trvalé stopy na pokožke. Prispieva ku kvalitnému a rýchlemu hojeniu rán, má pozitívny vplyv na prirodzenú imunitu kožného tkaniva, a tým znižuje riziko tvorby hlbokých a výrazných jaziev. Beta glucan Gél má, navyše, výborné podporné vlastnosti pri hojení atopických ekzémov a dermatitíd,“ vysvetľuje Ing. Adrián Doboly z biotechnologickej spoločnosti NAtures. Letným haváriám je skrátka už koniec! Beta glucan Gél je vhodný aj pre deti.

cross