Sme v tom spolu!

Všetci si plne uvedomujeme, že zdravie je to najcennejšie, čo v živote máme. Dovolíme si povedať, že my v spoločnosti Natures sme si toho obzvlášť vedomí. Radi by sme vám preto boli do maximálnej možnej miery nápomocní a zásobili vás výživovými doplnkami, ktoré podporujú imunitný systém. Napriek tomu, že vyvíjame veľké úsilie, aby nedochádzalo k omeškaniu zásielok tovaru z našej strany, vyššia moc zasiahla aj nás. Aj naďalej však budeme robiť všetko pre to, aby sa k vám naše balíčky plné zdravia dostali čo najrýchlejšie.

Pracujeme naplno a sme vám k dispozícii!

Boli a stále sme odhodlaní spraviť pre vás, našich zákazníkov, maximum, aby ste si aj v týchto neľahkých časoch posilnili imunitu vďaka účinkom beta glukánu. Denne komunikujeme s našimi dodávateľmi, aby sme vám dokázali vyjsť čo najviac v ústrety. Ako sa však ukazuje, celý svet je v súčasnosti v krízovom režime, čo začalo priamo zasahovať aj do našej práce.

Zasiahla kríza aj naše priemyselné odvetvie?

Na vlastnej koži sa v týchto dňoch presviedčame, že aktuálna situácia má negatívny vplyv aj na naše odvetvie. Prečo je to tak? Pretože našu prácu priamo ovplyvňujú obmedzené dodávky tovaru cez hranice. Karanténnym uzavretím hraníc či celých oblastí v rámci republiky i cudziny, ako aj pozastavením priemyselných segmentov i redukciou prepravnej kapacity sa výrazne narušili naše dodávateľské reťazce.

Predĺženie dodacích lehôt

Tento stav, keď nedostávame tovar nevyhnutný na prípravu našich výrobkov, ako sú jednotlivé suroviny a vstupy, spôsobil, že z určitých dodacích lehôt sa stali dodacie lehoty neurčité. To, čo inokedy trvalo týždeň, trvá teraz aj dva mesiace. Tým sme sa ocitli v ťažkej situácii, ktorou je dlhodobý výpadok mnohých našich žiadaných výrobkov. Situácia, bohužiaľ, nie je v našich rukách a nesmierne nás to mrzí. Chceli by sme sa vám, milí naši zákazníci, touto cestou ospravedlniť. Uisťujeme vás, že robíme všetko pre to, aby sme sa opäť vrátili do zabehnutých koľají.

korona vírus

Ako vďaku za vašu trpezlivosť sme si pre vás pripravili výhodný balíček Beta glucan 120 a Beta glucan 120+ s pridanou kyselinou listovou a vitamínom D teraz so zľavou viac ako 7 %.

cross